Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Zara ZR 07 Beige Autumn бежевий прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим у стилі вінтаж характеризується використанням вишуканих візерунків, застарілих дизайнів і неповторного шарму минулих епох. Він принесе в інтер'єр атмосферу затишку і ностальгії, а також додасть унікальності і індивідуальності кожному приміщенню.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим у стилі вінтаж характеризується використанням вишуканих візерунків, застарілих дизайнів і неповторного шарму минулих епох. Він принесе в інтер'єр атмосферу затишку і ностальгії, а також додасть унікальності і індивідуальності кожному приміщенню.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Zara |
| Розмір, см | 80*150 |
| Склад | 100% Бамбук |
| Стиль | Вінтаж |
- Ціна: 9 600 ₴





