Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Toronto TNT 03 Cream Gold кремово-сірий прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 50% Віскоза / 50% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 50% Віскоза / 50% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 180 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для кухні, Для спальні, Для дитячої кімнати, Універсальне, Для вітальні, Для передпокою |
| Щільність ворсу | 672000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 120 см |
- Ціна: 4 320 ₴




