
влевовправо
Килим Fresco Dyed FSD 01 Dark Green сіро-зелений прямокутний 120*180 см
- В наявності
- Код: EC-23190
11 880 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Fresco Dyed FSD 01 Dark Green сіро-зелений прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Чому варто вибрати килим із щільністю 1,5 млн вузлів/м² та вище:
✅ Довговічність: килим надовго зберігає первозданний вигляд, не втрачає форми та кольору.
✅ Антистатична просочення: не притягує пил, волосся та шерсть – чистота без зайвих зусиль.
✅ Зручне прибирання: підходить для чищення роботом-пилососом, не потребує додаткового догляду.
✅ Безпека: не порошить, не пахне, підходить для дитячих кімнат та активних сімей.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Чому варто вибрати килим із щільністю 1,5 млн вузлів/м² та вище:
✅ Довговічність: килим надовго зберігає первозданний вигляд, не втрачає форми та кольору.
✅ Антистатична просочення: не притягує пил, волосся та шерсть – чистота без зайвих зусиль.
✅ Зручне прибирання: підходить для чищення роботом-пилососом, не потребує додаткового догляду.
✅ Безпека: не порошить, не пахне, підходить для дитячих кімнат та активних сімей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 180 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Зелений |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 120*180 |
- Ціна: 11 880 ₴




