-30%влевовправо
Килим Como CM 02 Beige Light Beige бежевий прямокутний 80*150 см
- В наявності
- Код: EC-22619
1 800 ₴
1 260 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Como CM 02 Beige Light Beige бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Акрил / Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Акрил / Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 312000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліестер, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рамка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 80*150 |
- Ціна: 1 260 ₴



