
влевовправо
Килим Cordoba DB Plain Marine синій прямокутний 130*190 см
- Готово до відправки
- Код: EC-21745
7 410 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Cordoba DB Plain Marine синій прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Віскоза / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Віскоза / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 190 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1250000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Синій |
| Ширина килима | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 130*190 |
- Ціна: 7 410 ₴



