
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Jaipur QNQ-654 Linen Linen золотистий прямокутний
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 41% Вовна / 59% Шовк
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 41% Вовна / 59% Шовк
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jaipur |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1600000 точок/кв.м |
| Склад килима | Вовна, Шовк |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Золотистий |
| Ширина килима | 198 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 198*300 |
- Ціна: 201 960 ₴


