
влевовправо
Килим ручної роботи Jaipur QNQ-21 Crystal Grey Crystal Grey сірий прямокутний 279*371 см
- Немає в наявності
- Код: EC-21558
351 931 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Jaipur QNQ-21 Crystal Grey Crystal Grey сірий прямокутний
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 41% Вовна / 59% Шовк
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню
Переваги високощільних килимів:
1. Служать довше - структура зберігає вигляд та форму.
2. Не притягують пил – антистатичне покриття.
3. Підходять для робота-пилососа.
4. Безпечні для дітей – не припадають пилом, не пахнуть.
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 41% Вовна / 59% Шовк
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню
Переваги високощільних килимів:
1. Служать довше - структура зберігає вигляд та форму.
2. Не притягують пил – антистатичне покриття.
3. Підходять для робота-пилососа.
4. Безпечні для дітей – не припадають пилом, не пахнуть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jaipur |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 371 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1600000 точок/кв.м |
| Склад килима | Вовна, Шовк |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 279 см |
- Ціна: 351 931 ₴


